фотобанк, фотопортал, фотографы, фотографии, слайды, сервисы Профессиональные фотографии и слайды
  Фотобанк Webcomfort
Архитектура - дом
Портрет - люди
Пейзаж - природа
Фотовыставки
Фотоконкурсы
Фотошколы
Фотостудии
Facebook      Vkontakte
Тел.: +38 050 936 96 80 E-mail: promo@webcomfort.com.ua


Фотоконкурс «Природа 2004»

Відображення природи жанрово є надзвичайно багатоплановим. Це і традиційно ландшафтна фотографія, і життя флори та фауни у всіх проявах. Але особливо змістовним є дослідження природи людських взаємин, конфлікту цивілізації та природи, урбаністичного середовища, екзотичні крайобрази і найтонші людські переживання. Така палітра пропонує різноманітні експерименти як з концепціями, так і техніками.

Умови фотоконкурсу
  1. До участі у фотоконкурсі запрошуються всі фотографи України.
  2. Кожний автор може подати не більше п'яти робіт. Всі роботи із серій розглядатимуться як окремі. Журі залишає за собою право зменшувати кількість робіт у серіях.
  3. Просимо звертати увагу на тематичні акценти і у відповідних колонках (К, Е, Р) відмічати роботи, що стосуються тем: "Карпати", "Екологія", "Рибальство". Також певну увагу журі приділятиме роботам, які найповніше відображатимуть національний дух і традиції в контексті домінуючої теми.
  4. Колекції фотооб'єднань (обласні організації СФХУ, фотоклуби та інш.) не повинні перевищувати ЗО робіт.
  5. Розмір фотографій від 18 х 24 до 30 х 40 CM.
  6. Оцінюватися будуть як окремі роботи, так і авторські добірки та колекції фотооб'єднань в цілому.
  7. Оплата зворотніх поштових витрат: поштовими марками України на суму, що є подвоєним еквівалентом (з урахуванням додаткової ваги каталогів і афіш) Ваших поштових витрат.
  8. Просимо дозволу у авторів нагороджених робіт залишити їх у фонді оргкомітету виставки.

Регламент фотоконкурсу

Остання дата прийому робіт - 5 травня 2004
Робота журі - 7-8 травня 2004
Відкриття фотовиставки - 9 червня 2004
Пленер - 10-12 червня 2004
Повернення робіт, розсипка каталогів, афіш - липень 2004

Прес-реліз

Десять років тому 3 червня 1994 року фотовиставка “Природа” відбулася вперше. Тоді вона пройшла у вигляді групової експозиції 57 фотографів України та Молдови напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища. Конкурсу, як такого, не було. Багато-хто з учасників тої виставки в наступні роки неодноразово брали участь в наступних “Природах”.

У 1995 році виставка вперше була проведена на конкурсній основі. Потім наступна у 1996, а далі було здійснено перехід в режим бієнале, тобто 1998, 2000, 2002. Власне ці три останні експозиції заклали добру традицію – пленер в Карпатах, який щоразу збирає все більше бажаючих. Цього разу виставка відкриється 9 червня в Івано-Франківському краєзнавчому музеї (приміщення колишньої ратуші), а потім, 10-12 червня, відбудеться триденний пленер на території Поляницького лісництва Ворохтянського держлісгоспу, що за 100 км на південний захід від Івано-Франківська. Пленер дозволить провести фотохудожникам певний час в дискусіях і обговореннях, а головне надихає на створення нових фоторобіт в мальовничому куточку Карпат. Для бажаючих буде можливість познайомитися з життям, культурою і побутом місцевих жителів, здійснити вихід руслом р.Богдан на вершини Хом’як (1542 м) і Синяк (1665 м), а також похід в гори з ночівлею (хребет Явірник - найвища точка 1431 м, гора Довбушанка 1754 м). На ці випадки організатори просять передбачити туристичне спорядження, сухий пайок та можливі екстремальні умови на висотах більше 1500 м (сильний вітер, дощ, і т. п.) Для супроводження гарантовано досвідчених провідників.

В ході пленеру передбачені зустрічі-дискусії з працівниками лісового господарства, екологічних служб, туристичної сфери, а також перегляд слайдпрограм і портфоліо учасників пленеру.

Щоразу організатори пропонують учасникам конкурсу освоювати все більш ширшу тематичну палітру, даючи їм можливість розробляти домінуючу тему не тільки з огляду на ландшафтну фотографію. На останніх двох виставках 2002 і 2004 років все більше робіт виразно емоційних, а також з’явились якісні праці з екологічних тем. В цьогорічному конкурсі брали участь всі, хто побажав надіслати свої твори. Є клубні колекції, окремі фото і секвенції. З поміж надісланих до розгляду 845 праць було відібрано 91. Журі, оцінивши їх, визначило найвиразніші в кількох категоріях. Звична і традиційна концепція багаторічної програми дещо видозмінена і окрім описовості до вимог конкурсу додано певної динаміки. Бажаними є і дослідження природи людських взаємин, конфлікту цивілізації та природи, урбаністичного середовища, екзотичні крайобрази і найтонші людські переживання. Така палітра викликала до життя різноманітні експерименти як концепційні так і технічні.

Головними генераторами проекту є обласна організація Спілки фотохудожників України і народний фотоклуб “Колумб” з Тисмениці. Цього року свій внесок у формування творчого обличчя виставки вніс Центр Сучасного Мистецтва Івано-Франківська, а свої двері для експозиції за традицією, як і в минулі роки, гостинно відчиняє Краєзнавчий музей. А от фінансовою опорою впродовж багатьох років виступають: Управління екології та природних ресурсів в Івано-Франківській області, Управління культури облдержадміністрації, Івано-Франківський міськвиконком, Відділ культури Тисменицької райдержадміністрації, Благодійна фундація імені Короля Юрія, Рада з туризму Карпатського регіону. Вагому допомогу оргкомітету надали Івано-Франківське обласне управління лісового господарства, Асоціація культурних зв’язків “Прикарпаття - Крьоз”, Управління туризму головного управління зовнішніх зв’язків і туризму облдержадміністрації. Крім цього значну підтримку виставка отримує від чисельних спосорів: підприємства “Біл і Ка”, “Валерія”, “Горизонт”, “КИЙ АВІА”, “Княгинин”, “Куверт Україна”, “Оле-Тур”, “Офіс Люкс”, “САВ сервіс”, “Сімик”, “Спалах”, “Сучасний зв’язок”, банки “АВАЛЬ” і “ПРИКАРПАТТЯ”, обласне державне об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, страхова компанія “Галицька”, “Хутрофірма “Тисмениця”, магазин “Спорт Туризм Рибалка”, видавництва “Галичина” та “Лілея-НВ”, редакції газет “Афіша Прикарпаття” і “Клює”.

Контактна особа

Іван Постоловський
а/с 72, 77400 Тисмениця
Тел.: (03422) 2-23-75 (03436) 2-13-67, 2-18-86, 2-12-67
E-mail: uapu_cmb@il.if.ua

Павел Корсун
При информационной поддержке газеты "Фото Ньюс Украина". Спасибо Вам большое!


Предложения об использовании статьи для средств массовой информации принимаются на е-мейл: promo@webcomfort.com.ua

При использовании данной информации с целью републикации на других веб-сайтах ссылка на http://www.webcomfort.com.ua обязательна.

   
Продажа, аренда фотографий: promo@webcomfort.com.ua
Наши Интернет проекты:

Rated by PING
Дизайн студия WEBCOMFORT Реклама
Интернет
Веб-дизайн
Рукопашный Бой Школа
Рукопашного Боя
Анекдотические рассказы и истории - Хлопчик и Копчик Юмор
"Хлопчик и Копчик"
Слоган, рекламные стихи, бренд Cтихи. фантастика
Слоган
Слоган, рекламные стихи, бренд Я выслушаю Вас, когда Вам тяжело

 Copyright © 2002 Designed by WEBCOMFORT DESIGN STUDIO  Информация для фотографов! Рекламодателям!